Saf Katkısız %100 Doğal Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 Gr. Cerrino

Puan

Cerrino

01

39.00 TL

 

ÜRÜN ADI:

CERRİNO %100 Doğal Katkısız Hindistan Cevizi Yağı

 

ÜRÜN MARKASI:

CERRİNO

 

ÜRÜN BOYUTU:

300 GRAM

 

 ÜRÜN BİLEŞENİ:

 %100 Doğal Katkısız Hindistan Cevizi Yağı

 

ÖZET BİLGİ:

Hindistan Cevizi yağı, Hindistan Cevizi ağaçlarında meyvelerinin olgunlaşması sonrası lifli dış sarmallarından ayrılarak sert kabuklu meyvelerinin içindeki beyaz katmanların kurutularak rendelenmesi ile ham Hindistan cevizi elde edilir. Bu granül veya kıyılmış Hindistan cevizi parçacıklarının hiçbir ısıl işleme maruz bırakmadan sıkıştırılarak sıkılması yöntemiyle elde edilir.

 

KULLANIM ALANLARI:

 

Hindistan Cevizi yağı dünya geneli ve ülkemizde yemeklik olarak tüketilmektedir. Ülkemizde yemeklik tüketimi ancak rafine şekilde piyasaya arz edilmiştir. Soğuk sıkım Hindistan Cevizi yağı yemeklik kullanımı daha çok sağlık desteği amaçlıdır. Kozmetik amaçlı ciltteki çatlakların giderilmesinde, epital, genital bölge bakımı yanı sıra saç, cilt ve dudak bakımında temel taşıyıcı doğal bitkisel yağdır. 

 


ÖDEME SEÇENEĞİ AÇIKLAMA
KREDİ KARTI Kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.
HAVALE & EFT Siparişinizi tamamladıktan sonra banka hesap numaralarımıza havale & eft yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
KAPIDA NAKİT ÖDEME Siparişinizi teslim aldıktan sonra kargo görevlisine sipariş tutarını elden teslim edebilirsiniz.
KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME Siparişinizi teslim aldıktan sonra ödemenizi kargo görevlisine kredi kartınız ile yapabilirsiniz.


YORUM YAZABİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ !